Polska, 5 złotych, 1930

Polska, 5 złotych, 1930

Polska, 5 złotych, 1930

Cena wylicytowana: 420 zł
Aukcja zakończyła się 02-04-2015 22:05:50
86621
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 5 złotych, 1930, Warszawa, 100. Rocznica Powstania Listopadowego - sztandar
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna, dość ładne
Literatura: Parchimowicz 115a

Cena końcowa: 420 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 192

1)  420 zł
2)  410 zł
3)  380 zł
4)  340 zł
5)  290 zł
6)  240 zł