Czechy, grosz praski

Czechy, grosz praski

Czechy, grosz praski

Cena wylicytowana: 720 zł
Aukcja zakończyła się 02-04-2015 21:47:55
86627
Opis: Czechy - Wacław II - król czeski i polski 1297-1305, grosz praski, Aw: Korona i napis w podwójnym otoku, Rw: Lew kroczący w lewo i napis w otoku
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna

Cena końcowa: 720 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 1159

1)  720 zł
2)  700 zł
3)  600 zł
4)  450 zł
5)  330 zł
6)  320 zł
7)  300 zł
8)  185 zł