Polska, 1 złoty, 28.02.1919

Polska, 1 złoty, 28.02.1919

Polska, 1 złoty, 28.02.1919

Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 02-04-2015 20:36:40
97539
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 1 złoty, 28.02.1919, seria 35 B, numeracja 061225
Stan zachowania: IV+, Choice Fine
Dodatkowe informacje: kilkakrotnie złamane, po subtelnej konserwacji, ładna prezencja
Literatura: Lucow 563 (R3), Miłczak 47b

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 70 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 202

1)  165 zł
2)  160 zł
3)  150 zł
4)  110 zł
5)  85 zł
6)  75 zł
7)  70 zł