Francja, podwójny denar turoński (double tournois), 1295-1303

Banknoty z kolekcji Janusza Lucow, banknoty polskie, monety polskie i zagraniczne
Rozpoczęcie: 09-03-2015 18:00
Zakończenie: 19-03-2015 21:46:40

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 19-03-2015 21:46:40
113281
Opis: Francja - Filip IV Piękny 1285-1314, podwójny denar turoński (double tournois), 1295-1303, Aw: Krzyż z lilią w kącie, PHILIPPVS REX, Rw: Schematyczny rysunek frontonu katedry w Tournais, zwieńczony dwiema liliami i krzyżem, MON DVPLEX REGAL
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 1.11 g, ciemna patyna
Literatura: Duplessy 229

Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 538