Szwajcaria, medal autorstwa Paul'a Boesch'a

Cena wylicytowana: 170 zł
Aukcja zakończyła się 05-03-2015 22:22:05
113231
Opis: Szwajcaria, medal autorstwa Paul'a Boesch'a, Aw: Św. Florian, patron strażaków i napis S.FLORIAN, Rw: Napis 1911 / RÜCKVERSICHERUNGSVERBAND KANTONAL SCHWEIZERISCHER FEUERVERSICHERUNGSANSTALTEN ✶ ✶ ✶ UNION DE REASSURANCE D'ETABLISSEMENTS CANTONAUX SUISSES D'ASSURANCE CONTRE L'INCENDIE / 1936
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 45 mm srebro "925" 36.52 g, punca na awersie

Cena końcowa: 170 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 321

1)  170 zł
2)  165 zł
3)  125 zł
4)  75 zł