Niderlandy, Aw: Popiersia księcia William'a IV i Anny w prawo i napis W.C.H.F. PRINC.A..

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 05-03-2015 22:20:50
113229
Opis: Niderlandy - Wilhelm IV Orański 1711-1751, Aw: Popiersia księcia William'a IV i Anny w prawo i napis W.C.H.F. PRINC.AVR. ET ANNA MAG. BRIT., Rw: Lew w owalnej tarczy, otoczony 7 herbami prowincji i napis STADHOUDER : ADMIRAAL & KAPITEYN GENERAAL VAN DE 7 / PROVINTIEN
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 41 mm

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 400

1)  95 zł
2)  90 zł