Polska, "Tadeusz Rejtan", 1860 r.

Polska,

Cena wylicytowana: 160 zł
Aukcja zakończyła się 05-03-2015 22:18:20
113238
Opis: Polska - XIX wiek, "Tadeusz Rejtan", 1860 r., medal autorstwa Fryderyka Wilhelma Bulowa, Aw: Popiersie Reytana trzy czwarte w prawo i napis wokół: TYLKO PO MOIM TRUPIE Z TĄD WYIDZIECIE.. u dołu sygn. BELOW F., i JEDNOŚCIĄ SILNI, Rw: W wieńcu dębowym napis poziomy CZŁONKOM KOŁA POLSKIEGO POSŁOM NA SEJM BERLIŃSKI DOBRZE ZASŁUŻONYM SPRAWIE NARODOWEY ZIOMKOWIE 1860
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 51 mm, na awersie rysy
Literatura: H-Cz.4028

Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 462

1)  160 zł
2)  155 zł
3)  150 zł
4)  140 zł