Niemcy, medal niesygnowany z roku 1941, Aw: Widok zamku nad Łyną, Rw: Napis IN WUR..

Cena wylicytowana: 320 zł
Aukcja zakończyła się 19-02-2015 22:40:25
112875
Opis: Niemcy - III Rzesza, medal niesygnowany z roku 1941, Aw: Widok zamku nad Łyną, Rw: Napis IN WURDIGUNG BESONDERER VERDIENSTE UM DIE STADT ALLENSTEIN, poniżej herb miasta, powyżej swastyka, żeliwo 135 mm, 674.33 g, efektowny i rzadki
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje:

Cena końcowa: 320 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 951

1)  320 zł
2)  310 zł