Niemcy, medal pamiątkowy Za Zasługi dla Stenografii, bez daty

Cena wylicytowana: 32 zł
Aukcja zakończyła się 19-02-2015 22:39:35
112737
Opis: Niemcy - Wilhelm II 1888-1918, medal pamiątkowy Za Zasługi dla Stenografii, bez daty, medal sygnowany A Hummel / Lauer za zasługi dla stenografii, Aw: Popiersie Maxa Baecklera w lewo, Rw: Napisy, medal w oryginalnym pudełku z dedykacją dla Richarda Bulmanna z Kolonii Berlin Listopad 1919
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: cynk 50.5 mm

Cena końcowa: 32 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 472

1)  32 zł
2)  30 zł
3)  22 zł