Austria, 25 lecie założenia Muzeum Technologii w Wiedniu

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 19-02-2015 22:35:50
112762
Opis: Austria, 25 lecie założenia Muzeum Technologii w Wiedniu, plakieta dwustronna sygnowana Stefan Schwartz, Aw: Popiersia Augusta Denka, Michaela Matscheki i Wilhelma Exnera, Rw: Panorama Muzeum
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz 87 x 69 mm

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 247

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  36 zł