Austria, Teodor Weippt, medal Za Zasługi dla Austriackiego Związku Pszczelarzy, 1941

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 19-02-2015 22:35:00
112738
Opis: Austria, Teodor Weippt, medal Za Zasługi dla Austriackiego Związku Pszczelarzy, 1941, medal sygnowany A.BODENSTEIN, Aw: Głowa w lewo i napis, Rw: Napisy poziome
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz 60 mm, matowany

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 333

1)  65 zł
2)  60 zł
3)  30 zł
4)  22 zł