RP na Emigracji, pamiątkowa odznaka Samodzielnej Brygady Strzelców Karpackich, "Tobruk"

RP na Emigracji, pamiątkowa odznaka Samodzielnej Brygady Strzelców Karpackich,

Cena wylicytowana: 600 zł
Aukcja zakończyła się 19-02-2015 22:30:25
112648
Opis: RP na Emigracji, pamiątkowa odznaka Samodzielnej Brygady Strzelców Karpackich, "Tobruk", nadana kapralowi podchorążemu Mieczysławowi Wachli, na stronie odwrotnej punca srebra 800 i numer 1814
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro 48 x 46 mm, filcowa podkładka, nakrętka niesygnowana
Literatura: Sawicki/Wielechowski s. 460

Cena końcowa: 600 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 2214

1)  600 zł
2)  580 zł
3)  540 zł
4)  420 zł
5)  410 zł
6)  350 zł