II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka pamiątkowa Dywizyjnego Kursu Podchorążych Rezerwy Piechoty Baon 7 A

Cena wylicytowana: 820 zł
Aukcja zakończyła się 19-02-2015 22:27:05
112643
Opis: II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka pamiątkowa Dywizyjnego Kursu Podchorążych Rezerwy Piechoty Baon 7 A, jednoczęściowa, nakrętka sygnowana W. GONTARCZYK / WARSZAWA / MIODOWA 19
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: tombak złocony i emaliowany 30 x 30 mm, brak srebrzenia na orzełku
Literatura: Sawicki/Wielechowski s. 408

Cena końcowa: 820 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 1441

1)  820 zł
2)  800 zł
3)  430 zł
4)  310 zł