Niemcy, talar, 1546

Niemcy, talar, 1546

Niemcy, talar, 1546

Cena wylicytowana: 640 zł
Aukcja zakończyła się 19-02-2015 22:17:05
86237
Opis: Niemcy - Ratyzbona- biskupstwo - Pankracy Sinzenhofer 1538-1548, talar, 1546, Aw: Mitra i pastorał powyżej dwóch tarcz herbowych i napisy, Rw: Ukoronowany dwugłowy Orzeł i napisy w otoku
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Dav. 9680

Cena końcowa: 640 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 360

1)  640 zł
2)  640 zł
3)  560 zł
4)  400 zł