Polska, 2 kopiejki, 1855 ВМ

Polska, 2 kopiejki, 1855 ВМ

Polska, 2 kopiejki, 1855 ВМ

Cena wylicytowana: 540 zł
Aukcja zakończyła się 19-02-2015 21:55:50
112050
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855, 2 kopiejki, 1855 ВМ, Warszawa
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Bitkin 865, Brekke 199, Plage 485

Cena końcowa: 540 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 2581

1)  540 zł
2)  520 zł
3)  420 zł
4)  260 zł
5)  180 zł
6)  180 zł
7)  170 zł
8)  160 zł
9)  105 zł