Polska, 5 groszy, 1840 MW

Polska, 5 groszy, 1840 MW

Polska, 5 groszy, 1840 MW

Cena wylicytowana: 32 zł
Aukcja zakończyła się 19-02-2015 21:52:30
112048
Opis: Polska - Królestwo Kongresowe 1815-1835 - Mikołaj I 1825-1855, 5 groszy, 1840 MW, Warszawa, bez kropek na rewersie, cyfra 5 smukła, cyfra 8 bez brzuszków
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Plage 140, Bitkin 1192

Cena końcowa: 32 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 219

1)  32 zł
2)  30 zł