Zakończenie: 05-02-2015 20:30 ÷ 22:39
| Zdjęcie | Opis | Stan | Cena | Ofert | Do końca |
Polska, 5 groszy, 1835
112364
| III+ |
290 zł szac. 250 zł 179 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Niemcy, medal nie sygnowany XIX w., Aw: Popiersie Chrystusa w lewo, Rw: Scena chrz..
112366
medal nie sygnowany XIX w., Aw: Popiersie Chrystusa w lew... | III |
— start 90 zł 341 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, trojak, 1597
112367
odmiana napisowa na rewersie GROS ARG TRIP REG POLONIE | III/III- |
390 zł szac. 100 zł 888 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, talar, 1763
112368
Aw: Popiersie w prawo i napis wokoło, Rw: Tarcza herbowa ... | III |
1 350 zł szac. 2 250 zł 220 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Śląsk, halerz
112369
Aw: Głowa św. Jana w lewo w obwódce i napis w otoku, Rw: ... | II |
110 zł szac. 100 zł 270 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Śląsk, halerz, ok. 1430-1440
112370
Aw: Orzeł kroczący w lewo, Rw: Orzeł piastowski na wprost... | II- |
100 zł szac. 100 zł 334 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Austria, talar, 1564
112371
| II- |
— start 1 500 zł 188 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Austria, talar, 1694
112372
| II/II+ |
— start 1 050 zł 278 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niderlandy hiszpańskie, patagon, 1633
112373
| III |
155 zł szac. 150 zł 383 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Niemcy, 1/6 talara, 1816 A
112374
| III |
— start 46 zł 1363 wyświetleń |
0 | zakończona |