Polska, 10 groszy, 1831 KG
Polska, 10 groszy, 1831 KG
Cena wylicytowana: 95 zł
112363
| Opis: |
Polska - Powstanie Listopadowe 1830-1831, 10 groszy, 1831 KG, Warszawa, łapy Orła zagięte |
| Stan zachowania: |
III-, Nearly Very Five |
| Dodatkowe informacje: |
zielonkawa patyna |
Plage 279, Bitkin 6 (R) |
Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 239
1) 95 zł
2) 90 zł
3) 60 zł
| min |