Polska, ort, 1756 E-C
Polska, ort, 1756 E-C
Cena wylicytowana: 740 zł
112395
| Opis: |
Polska - August III 1733-1763, ort, 1756 E-C, Lipsk, duże popiersie |
| Stan zachowania: |
II, Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: |
ciemna patyna, bardzo ładnie zachowany |
Kahnt 689 |
Cena końcowa: 740 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 283
1) 740 zł
2) 720 zł
3) 410 zł
| min |