Polska, szóstak, 1599
Polska, szóstak, 1599
Cena wylicytowana: 350 zł
112342
| Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, szóstak, 1599, Malbork, mała głowa króla |
| Stan zachowania: |
III+, Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
patyna |
Cena końcowa: 350 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 278
1) 350 zł
2) 340 zł
3) 340 zł
4) 320 zł
5) 290 zł
6) 210 zł
| min |