Polska, ort, 1617
Polska, ort, 1617
Cena wylicytowana: 185 zł
112390
| Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, ort, 1617, Gdańsk, dwukropek i mała rozetka kończąca napis na awersie |
| Stan zachowania: |
III/III+, About Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
uszkodzenie na rewersie |
Shatalin G17-3 (R) |
Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 222
1) 185 zł
2) 180 zł
3) 170 zł
4) 160 zł
5) 160 zł
6) 125 zł
| min |