Polska, 10 złotych, 20.07.1926

Cena wylicytowana: 46 zł
Aukcja zakończyła się 05-02-2015 20:36:40
97413
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 10 złotych, 20.07.1926, seria CK, numeracja 2485752, znak wodny “10-ZŁ”
Stan zachowania: IV/V, Fine / Very Good
Dodatkowe informacje: wielokrotnie złamane, małe naddarcia, po subtelnej konserwacji, rzadkie
Literatura: Lucow 638 (R4), Miłczak 64d

Cena końcowa: 46 zł
Cena wywoławcza: 34 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 199

1)  46 zł
2)  44 zł
3)  42 zł