Rosja, 50 kopiejek, 1913 BC
Rosja, 50 kopiejek, 1913 BC
Cena wylicytowana: 105 zł
86026
Opis: |
Rosja - Mikołaj II 1894-1917, 50 kopiejek, 1913 BC, Petersburg |
Stan zachowania: |
II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: |
patyna, bardzo ładny połysk menniczy |
Bitkin 93, Kazakov 440 |
Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 223
1) 105 zł
2) 100 zł
3) 70 zł
4) 65 zł
min |