Polska, grosz, 1607
Polska, grosz, 1607
Cena wylicytowana: 230 zł
111754
| Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, grosz, 1607, Wilno, odmiana bez obwódek |
| Stan zachowania: |
III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
ciemna patyna |
Ivanauskas 3SV13-6 |
Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 160
1) 230 zł
2) 220 zł
3) 120 zł
4) 100 zł
5) 95 zł
| min |