Polska, trojak, 1598
Polska, trojak, 1598
Cena wylicytowana: 175 zł
111790
| Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, trojak, 1598, Wilno, na rewersie znak - "głowa wołowa" przebita hakami |
| Stan zachowania: |
III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
niecentryczny, ciemna patyna |
Iger V.98.1.a (R1), Ivanauskas 5SV55-32 |
Cena końcowa: 175 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 204
1) 175 zł
2) 170 zł
3) 160 zł
4) 150 zł
5) 80 zł
| min |