Polska, trojak, 1622
Polska, trojak, 1622
Cena wylicytowana: 75 zł
111783
Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, trojak, 1622, Kraków |
Stan zachowania: |
III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
patyna |
Iger K.22.1.a |
Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 149
1) 75 zł
2) 70 zł
3) 70 zł
4) 50 zł
5) 46 zł
6) 44 zł
min |