Polska, trojak, 1601
Polska, trojak, 1601
Cena wylicytowana: 430 zł
111782
| Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, trojak, 1601, Kraków, odmiana z głową króla skierowaną w lewo |
| Stan zachowania: |
III+, Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
wady blachy na rewersie, szaro-zielonkawa patyna |
Iger K.01.1.a (R1) |
Cena końcowa: 430 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 208
1) 430 zł
2) 420 zł
3) 260 zł
4) 160 zł
5) 155 zł
| min |