Polska, trojak, 1601
Polska, trojak, 1601
Cena wylicytowana: 145 zł
111779
| Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, trojak, 1601, Wschowa |
| Stan zachowania: |
III+, Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
lekko niedobity, ale ładny |
Iger W.01.1.b |
Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 167
1) 145 zł
2) 140 zł
3) 105 zł
4) 100 zł
5) 95 zł
| min |