Polska, trojak, 1598
Polska, trojak, 1598
Cena wylicytowana: 165 zł
111776
| Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, trojak, 1598, Wschowa, odmiana z literą F po lewej stronie herbu Lewart, na awersie napis SIGI 3 |
| Stan zachowania: |
III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
Iger W.98.5.c |
Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 221
1) 165 zł
2) 160 zł
3) 160 zł
4) 90 zł
5) 70 zł
| min |