Polska, trojak, 1597
Polska, trojak, 1597
Cena wylicytowana: 90 zł
111691
Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, trojak, 1597, Bydgoszcz |
Stan zachowania: |
III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
mennicze wady krążka, patyna |
Iger B.97.2.b |
Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 141
1) 90 zł
2) 85 zł
3) 75 zł
min |