Polska, trojak, 1595
Polska, trojak, 1595
Cena wylicytowana: 190 zł
111780
| Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, trojak, 1595, Bydgoszcz, odmiana z szeroką głową króla |
| Stan zachowania: |
III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
ciemna patyna |
Iger B.95.9.d |
Cena końcowa: 190 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 201
1) 190 zł
2) 190 zł
3) 180 zł
4) 145 zł
5) 95 zł
6) 75 zł
| min |