Polska, trojak, 1594
Polska, trojak, 1594
Cena wylicytowana: 170 zł
111773
| Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, trojak, 1594, Malbork |
| Stan zachowania: |
II-, Nearly Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: |
kolorowa patyna, bardzo ładny |
Iger M.94.1.a |
Cena końcowa: 170 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 256
1) 170 zł
2) 165 zł
3) 160 zł
4) 155 zł
5) 145 zł
6) 135 zł
7) 90 zł
| min |