Polska, trojak, 1599
Polska, trojak, 1599
Cena wylicytowana: 200 zł
111772
| Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, trojak, 1599, Poznań, odmiana z interpunkcją w postaci gwiazdek w trzecim wierszu na rewersie |
| Stan zachowania: |
III+, Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
różnobarwna patyna, ładnie zachowany |
Iger P.99.1.c |
Cena końcowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 231
1) 200 zł
2) 200 zł
3) 190 zł
4) 155 zł
5) 135 zł
6) 130 zł
7) 110 zł
8) 105 zł
| min |