Polska, trojak, 1598
Polska, trojak, 1598
Cena wylicytowana: 145 zł
111769
Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, trojak, 1598, Poznań |
Stan zachowania: |
III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
patyna |
Iger P.98.5 (w następnym wydaniu katalogu) |
Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 234
1) 145 zł
2) 140 zł
3) 120 zł
4) 95 zł
5) 90 zł
6) 80 zł
min |