Polska, trojak, 1600
Polska, trojak, 1600
Cena wylicytowana: 230 zł
111766
| Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, trojak, 1600, Olkusz, cyfra 6 w dacie ułożona bardziej poziomo |
| Stan zachowania: |
III+, Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
subtelna, złocista patyna |
Iger O.00.2.m/f - podobny |
Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 286
1) 230 zł
2) 220 zł
3) 210 zł
4) 175 zł
5) 165 zł
6) 160 zł
7) 90 zł
| min |