Polska, trojak, 1599
Polska, trojak, 1599
Cena wylicytowana: 195 zł
111764
| Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, trojak, 1599, Olkusz |
| Stan zachowania: |
III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
zielonkawa patyna |
Iger O.99.1.f |
Cena końcowa: 195 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 228
1) 195 zł
2) 190 zł
3) 180 zł
4) 110 zł
5) 90 zł
6) 75 zł
| min |