Polska, trojak, 1595
Polska, trojak, 1595
Cena wylicytowana: 175 zł
111759
| Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, trojak, 1595, Olkusz, na rewersie brak interpunkcji w trzecim i czwartym wierszu |
| Stan zachowania: |
III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
lekko niedobity, patyna |
Iger O.95.4.h/- |
Cena końcowa: 175 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 185
1) 175 zł
2) 170 zł
3) 150 zł
4) 100 zł
5) 80 zł
| min |