Polska, trojak, 1595
Polska, trojak, 1595
Cena wylicytowana: 135 zł
111758
| Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, trojak, 1595, Olkusz |
| Stan zachowania: |
III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
ciemna patyna |
Iger O.95.4.b |
Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 147
1) 135 zł
2) 130 zł
3) 90 zł
4) 80 zł
5) 75 zł
6) 75 zł
| min |