Polska, trojak, 1594
Polska, trojak, 1594
Cena wylicytowana: 155 zł
111760
| Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, trojak, 1594, Olkusz |
| Stan zachowania: |
III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
mennicze wady blachy na rewersie, ciemna patyna |
Iger O.94.9.p |
Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 168
1) 155 zł
2) 150 zł
3) 140 zł
4) 95 zł
5) 85 zł
6) 75 zł
7) 75 zł
| min |