Polska, szeląg, 1579
Polska, szeląg, 1579
Cena wylicytowana: 140 zł
111748
Opis: |
Polska - Stefan Batory 1576-1586, szeląg, 1579, Gdańsk |
Stan zachowania: |
III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
miejscowa patyna |
Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 202
1) 140 zł
2) 135 zł
3) 120 zł
4) 100 zł
5) 95 zł
6) 75 zł
7) 65 zł
min |