Polska, grosz, 1579
Polska, grosz, 1579
Cena wylicytowana: 1 650 zł
111747
Opis: |
Polska - Stefan Batory 1576-1586, grosz, 1579, Olkusz, Aw: Popiersie króla w prawo i napis wokoło STEPHANVS D G REX POLONIAE, Rw: Orzeł w koronie i napis wokoło GROSSVS NO REG POLO |
Stan zachowania: |
III/III+, About Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
lekko niedobity rewers monety, subtelna patyna, rzadki |
H-Cz. 628 (R4), Tyszk. 18 |
Cena końcowa: 1 650 zł
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 394
1) 1 650 zł
2) 1 600 zł
3) 960 zł
4) 940 zł
min |