Polska, grosz, 1540

Polska, grosz, 1540

Polska, grosz, 1540

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 22-01-2015 21:17:55
111731
Opis: Polska - Zygmunt I Stary 1506-1548, grosz, 1540, Gdańsk, końcówka napisu PRVS
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: zielonkawa patyna, moneta z końca blachy, ale ładnie zachowana
Literatura: PN.13-Dut.191 (R1)

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 281

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  95 zł
4)  90 zł
5)  90 zł