Polska, grosz, 1540
Polska, grosz, 1540
Cena wylicytowana: 105 zł
111731
Opis: |
Polska - Zygmunt I Stary 1506-1548, grosz, 1540, Gdańsk, końcówka napisu PRVS |
Stan zachowania: |
III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
zielonkawa patyna, moneta z końca blachy, ale ładnie zachowana |
PN.13-Dut.191 (R1) |
Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 281
1) 105 zł
2) 100 zł
3) 95 zł
4) 90 zł
5) 90 zł
min |