Polska, grosz, 1540
Polska, grosz, 1540
Cena wylicytowana: 115 zł
111730
| Opis: |
Polska - Zygmunt I Stary 1506-1548, grosz, 1540, Gdańsk, końcówka napisu PRVS |
| Stan zachowania: |
III+, Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
miejscowo niedobity, patyna, dość ładny |
PN.13-Dut.191 (R1) |
Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 229
1) 115 zł
2) 110 zł
3) 90 zł
4) 80 zł
| min |