Polska, grosz, 1528
Polska, grosz, 1528
Cena wylicytowana: 85 zł
111723
Opis: |
Polska - Zygmunt I Stary 1506-1548, grosz, 1528, Kraków, odmiana z herbem Odrowąż pomiędzy gwiazdkami |
Stan zachowania: |
III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
miejscowa, zielonkawa patyna, dość ładny |
PN.13-Dut.9 (R1) |
Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 165
1) 85 zł
2) 80 zł
3) 70 zł
4) 65 zł
5) 60 zł
min |