Grecja i posthellenistyczne, drachma, II-I w. pne
Zakończenie: 22-01-2015 21:09:35
110627
Opis: | Grecja i posthellenistyczne - Tauryda - Pantikapea, drachma, II-I w. pne, Aw: Głowa Apollina w prawo, Rw: Kołczan z łukiem oraz maczuga, niżej Π, ΠΑΝΤΙΚΑ ΠΑΙΤΩΝ |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro 3.87 g |
Literatura: | SNG BM Black Sea 928, SNG Stancomb 583, Anokhin 189 |
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 231