Polska, 1 złoty, 01.10.1938
Polska, 1 złoty, 01.10.1938
Cena wylicytowana: 210 zł
86041
Opis: |
Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 - złote, 1 złoty, 01.10.1938, seria IŁ, numeracja 9247123 |
Stan zachowania: |
II+, Choice Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: |
górny lewy róg po konserwacji, ale banknot piękny i rzadki |
Lucow 719 (R3), Miłczak 78b |
Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 153
1) 210 zł
2) 200 zł
3) 170 zł
4) 150 zł
min |