Polska, 20 złotych, 1944
Polska, 20 złotych, 1944
Cena wylicytowana: 36 zł
97389
Opis: |
Polska - Polska powojenna 1944-1952, 20 złotych, 1944, w klauzuli OBOWIĄZKOWE, seria РТ, numeracja 531962 |
Stan zachowania: |
IV+, Choice Fine |
Dodatkowe informacje: |
kilkakrotnie złamane, po bardzo subtelnej konserwacji, przyzwoita prezencja |
Lucow 1122c (R2), Miłczak 116a |
Cena końcowa: 36 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 136
1) 36 zł
2) 34 zł
3) 32 zł
4) 26 zł
5) 24 zł
6) 22 zł
min |