Zakończenie: 15-01-2015 20:30 ÷ 22:29
Polska, 1
111120
Aw: u góry litery D.B odbite puncami, pomiędzy literami (... | III+ |
65 zł szac. 50 zł 194 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, 1
111121
Aw: u góry litery CH wybite puncą, poniżej cyfra 1 wybita... | III+ |
70 zł szac. 50 zł 165 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, 10
111122
Aw: u góry litery CH wybite puncą, poniżej liczba 10 wybi... | III+ |
75 zł szac. 50 zł 200 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, 1
111123
Aw: u góry punca w kształcie listka koniczyny z literami ... | III+ |
70 zł szac. 50 zł 202 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, 1 szefel
111124
Aw: Napis wokoło DOBRA POLSKIE BREZNO, wewnątrz napis STE... | III |
100 zł szac. 50 zł 673 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, 1 litr piwa, 1876
111125
Aw: Napis 1l / 10%, / 1876, w otoku BROWAR W KRASICZYNIE,... | III+ |
230 zł szac. 80 zł 1053 wyświetleń |
10 | zakończona | |
Polska, 1 liter (litr) piwa
111126
Aw: Napis ARCYKSIĄŻĘCY BROWAR W ŻYWCU, Rw: Napia 1 LITER | III |
46 zł szac. 50 zł 402 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, 1 litr piwa
111127
Aw: Korona, napis w otoku ARCYKSIĄŻĘCY BROWAR W ŻYWCU, Rw... | III+ |
48 zł szac. 50 zł 515 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, 30, 1861
111128
Aw: Nominał i napisy wokoło, Rw: Nominał i napisy wokoło | II+ |
50 zł szac. 50 zł 347 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, bon 50
111129
sygnatura: ST. REISING Aw: napis na środku: 50, poniżej ... | II- |
390 zł szac. 50 zł 752 wyświetleń |
10 | zakończona |