Polska, bon 50

Polska, bon 50

Polska, bon 50

Cena wylicytowana: 390 zł
Aukcja zakończyła się 15-01-2015 22:20:00
111129
Opis: Polska - Warszawa - Perski, Długa 50, bon 50, sygnatura: ST. REISING Aw: napis na środku: 50, poniżej BON, obwódka z perełek, napis w otoku ✶ PERSKI ✶ DŁUGA 50(WPROST BIELINSKIEJ) Rw: na środku napis PERSKI, obwódka z perełek napis w otoku ✶ POŃCZOCHY✶ TRYKOTAŻE
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: aluminium 30 mm

Cena końcowa: 390 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 750

1)  390 zł
2)  380 zł
3)  340 zł
4)  125 zł
5)  90 zł
6)  65 zł
7)  65 zł
8)  55 zł
9)  40 zł
10)  30 zł