Zakończenie: 08-01-2015 20:30 ÷ 22:33
| Zdjęcie | Opis | Stan | Cena | Ofert | Do końca |
Polska, talar, 1763 FWoF
111512
| III+/II- |
1 500 zł szac. 2 500 zł 275 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Polska, 50 złotych polskich, 8.06.1794
110302
seria B 33370, papier ze znakiem wodnym firmy J. HONIG & ... | III |
1 200 zł szac. 1 000 zł 716 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, 20 złotych, 1964
111241
/kobieta ze zbożem/ | I |
1 200 zł szac. 800 zł 366 wyświetleń |
9 | zakończona | |
Polska, 20 złotych, 1964
111243
Nowa Huta - Płock - Turoszów | I |
980 zł szac. 800 zł 247 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, 20 złotych, 1964
111242
/grube drzewo/ | I |
920 zł szac. 800 zł 315 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, 20 złotych, 1964
111240
/klucz, sierp i kielnia/ | I |
860 zł szac. 800 zł 316 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, grosz, 1535
111513
| III |
780 zł szac. 900 zł 349 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Prusy Książęce 1525-1657, grosz, 1597
85907
| III/III+ |
780 zł szac. 600 zł 288 wyświetleń |
6 | zakończona | |
II Rzeczpospolita 1918-1939, żołnierska odznaka pamiątkowa 10 Pułku Piechoty Łowicz
85855
jednoczęściowa, nakrętka sygnowana W. GONTARCZYK WARSZAW... | II |
740 zł szac. 400 zł 2448 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, 10 złotych, 1969
111220
XXV Lat PRL /mapa polski z twarzami/ | I |
680 zł szac. 600 zł 262 wyświetleń |
4 | zakończona |